Resmi Havayolu ( Türk Hava Yolları – TURKISH AIRLINES)

12 Mart 2024

Türk Hava Yolları “X. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi”nın Resmi Hava Yolu olarak tüm katılımcılara indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen Türk Hava Yolları Promocode web sitesini ziyaret ediniz. Promosyon kodu sekmesini tıklayarak "085TKM24” ile ilerleyebilirsiniz.

Dış hat indirimli ücretler, katılımcı ve yanında eşlik eden bir kişi için geçerli olup, Etkinliğin olduğu noktaya ve Etkinlikten 7 gün öncesi ve 7 gün sonrasına kadar olan tarihlerde geçerlidir.

Anlaşma dahilinde katılımcılar biletlerini indirimli olarak alırken ayrıca kendi Miles&Smiles kartlarını da kullanabileceklerdir. THY’nin Miles&Smiles programı kapsamında bu uçuşlara uygulanacak mil miktarı ve mil kategorisini ayrıca belirleme hakkı saklıdır.

Katılıımcı İndirimleri

Program dahilinde etkinlik katılımcılarına, PRİŞTİNA varışlı tüm dış hat seferlerde aşağıda belirtilen oranlarda indirimler uygulanacaktır.*
Business Class*: C/D/J/K/Z CL için %15 indirim
Economy Class*: A/B/E/H/L/M/O/P/Q/S/T/U/V/W/Y CL için %10 indirim

* Codeshare sefer ücretleri, Hac-Umre ücretleri, pass-free biletler, çocuk, bebek, companion, özürlü, yaşlı, genç, öğrenci, öğretmen, malul gazi/refakatçi, asker vb. gibi indirimli ücretler kapsam dışı tutulacaktır. İndirimli ücretler, grup taleplerinde de kullanılabilecek ancak söz konusu indirimlerin uygulanması halinde başka indirimle birleştirilemeyecektir.
* Söz konusu indirimler, varış noktası olarak Etkinliğin yapılacağı şehre yapılan uçuşlarda geçerli olup, biletleme esnasında; Etkinlik kodunun ibrazı ve Etkinliğe katılım belgesi / davetiyenin, biletlemenin yapılacağı satış ofisine veya acenteye beyan edilmesi gerekmektedir

Resmi Havayolu ( Türk Hava Yolları – TURKISH AIRLINES)

Türk Hava Yolları “X. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi”nın Resmi Hava Yolu olarak tüm katılımcılara indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen Türk Hava Yolları Promocode web sitesini ziyaret ediniz. Promosyon kodu sekmesini tıklayarak "085TKM24” ile ilerleyebilirsiniz. Dış hat indirimli ücretler, katılımcı ve yanında eşlik eden bir kişi için geçerli olup, Etkinliğin […]

Görüntüle
Konaklama İle İlgili Önemli Duyuru

Değerli katılımcılar, Kongrenin gerçekleştirileceği Prizren şehrindeki otellerle görüşmelerimiz devam etmekte olup, otel önerilerine yenilerini eklemeyi umuyoruz. Diğer taraftan tarih ve kültür şehri olan Prizren’e özellikle yaz aylarında yoğun turist ziyareti olduğundan, konaklamada sorun yaşamamak için, şimdiden seyahat konaklama uygulamalarını kullanarak rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneririz.

Görüntüle
Gala Yemeği Hakkında

TURKCESS 2024 kapsamında düzenleyeceğimiz gala yemeği 11 Temmuz 2024 tarihinde Prizren şehrindeki Nafron Diamond Hall Hotel'de saat 19.30'da gerçekleştirilecektir.

Görüntüle
İLETİŞİM
ADRESLERİ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram