TURKCESS 2017

Kongremiz Hakkında

Uluslararası Türk Kültür Coğrafyasında Eğitim ve Sosyal Bilimler Sempozyumu Bilimleri Araştırmaları Derneği ve FON Üniversitesi işbirliği ile 6-9 Temmuz 2017 tarihinde Makedonya Üsküp’te düzenlendi.

“Dilde, fikirde, işte birlik” temasıyla düzenlenen sempozyumun açılışı,  FON Üniversitesinde Mustafa Kemal Atatürk salonunda yapılırken, açılışa üniversitenin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sefer Tsanovski, Rektörü Nano Rujin, üniversitesi rektörleri, dekanlar ve çok sayıda davetli katıldı.

FON Üniversitesi ve Eğitim Bilimleri Araştırmaları Derneği ortaklığında, bugün Üsküp’te III. Uluslararası Türk Kültür Coğrafyasında Eğitim ve Sosyal Bilimler Sempozyumu başladı.

“Dilde, fikirde, işte birlik” temasıyla düzenlenen sempozyumun açılışı, FON Üniversitesinde Mustafa Kemal Atatürk salonunda yapılırken, açılışa üniversitenin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sefer Tsanovski, Rektörü Nano Rujin, üniversitesi rektörleri, dekanlar ve çok sayıda davetli katıldı.

10 Ülkeden 140  Bilim insanı katıldı. 220 bildiri sunuldu.

Kongre Afişi

TURKCESS 2017 Özet ve Tam Metin Kitapçıkları

İLETİŞİM
ADRESLERİ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram